Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to vi_VN translation catalogue (21 entries)

en: Save Changes
vi_VN: Lưu cài đặt

en: Close
vi_VN: Đóng

en: Help and Support
vi_VN: Trợ giúp và hỗ trợ

en: Taxonomies
vi_VN: Nguyên tắc phân loại

en: Search Results
vi_VN: Kết quả tìm kiếm

en: Front Page
vi_VN: Trang Chủ

en: Post Types
vi_VN: Loại bài đăng

en: Save
vi_VN: Lưu

en: More Information
vi_VN: Thêm thông tin

en: Options
vi_VN: Tùy chọn

en: Widgets
vi_VN: Tiện ích

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
vi_VN: j M Y @ G:i

en: Sidebar updated.
vi_VN: Đã cập nhật sidebar.

en: Manage widgets
vi_VN: Quản lý tiện ích

en: No content. Please add at least one condition group to make the sidebar content aware.
vi_VN: Không có nội dung. Vui lòng điền ít nhất một nhóm điều kiện để tạo nội dung cho sidebar.

en: Search Sidebars
vi_VN: Tìm kiếm các Sidebar

en: View Sidebar
vi_VN: Xem Sidebar

[ctx: sidebar]
en: Add New
vi_VN: Thêm Mới

en: Bottom
vi_VN: Dưới

en: Top
vi_VN: Trên

en: Replace
vi_VN: Thay thế
