Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to uk_UA translation catalogue (48 entries)

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти установки

en: Select Content Type
uk_UA: Відобразити зміст

en: Next
uk_UA: Наступне

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Taxonomies
uk_UA: Таксономії

en: 404 Page
uk_UA: 404 Сторінка

en: Search Results
uk_UA: Результати пошуку

en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

en: Static Pages
uk_UA: Статичні сторінки

en: Post Types
uk_UA: Розмістити Види

en: Languages
uk_UA: Мови

en: Page Templates
uk_UA: Шаблони сторінок

en: bbPress User Profiles
uk_UA: практикуючих юристів Профілі користувачів

en: Authors
uk_UA: Автори

en: No results found.
uk_UA: Немає результатів.

en: Or
uk_UA: Або

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Unauthorized request
uk_UA: Несанкціоноване запит

en: Condition Group
uk_UA: Стан Група

en: Translate the plugin into your language
uk_UA: Перекласти плагін на ваш мову

en: Order
uk_UA: Порядок

en: Condition Groups
uk_UA: Стан групи

en: Options
uk_UA: Опції

en: Manage Widgets
uk_UA: Управління Інформери

en: Widgets
uk_UA: Віджети

en: Please update Host Sidebar
uk_UA: Будь ласка, поновіть хост Sidebar

en: Sidebar scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
uk_UA: Бічна панель запланований <strong>на: %1$s.</strong>

en: Sidebar updated.
uk_UA: Бічна панель оновлюється.

en: Manage widgets
uk_UA: Управління віджети

en: No content. Please add at least one condition group to make the sidebar content aware.
uk_UA: Ні контент. Ласка додати хоча б одна умова групу, щоб зробити врізку

en: No sidebars found in Trash
uk_UA: Чи не бічні не знайдено до Кошику

en: No sidebars found
uk_UA: Чи не бічні не знайдено

en: Search Sidebars
uk_UA: Пошук Sidebars

en: View Sidebar
uk_UA: Подивитися Sidebar

en: All Sidebars
uk_UA: Всі Sidebars

en: New Sidebar
uk_UA: Новий Sidebar

en: Edit Sidebar
uk_UA: Редагувати Sidebar

en: Add New Sidebar
uk_UA: Додати нову врізку

[ctx: sidebar]
en: Add New
uk_UA: Додати

en: Sidebar
uk_UA: Бічна панель

en: Sidebars
uk_UA: Бічні панелі

en: Place sidebar on top or bottom of host when merging.
uk_UA: Наведіть врізку на верхній або нижній частині господаря при злитті.

en: Bottom
uk_UA: Дно

en: Top
uk_UA: Топ

en: Replace host sidebar, merge with it or add sidebar manually.
uk_UA: Замінити хоста врізку злитися з ним або додати бічну панель вручну.

en: Merge
uk_UA: Злиття

en: Replace
uk_UA: Замінювати

en: FAQ
uk_UA: Часті питання
