Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to sv_SE translation catalogue (61 entries)

en: Save Changes
sv_SE: Spara uppdateringar

en: Select Content Type
sv_SE: Välj innehållstyp

en: Next
sv_SE: Nästa

en: Close
sv_SE: Stäng

en: That's it! Now you can start creating sidebars and display them on your own conditions.
    
    If you need more help, click on the "Help" tab here.
sv_SE: Det är allt! Nu kan du börja skapa sidofält och visa dem på dina egna villkor.
    
    Om du behöver mer hjälp kan du klicka på "Hjälp" fliken här.

en: Help and Support
sv_SE: Hjälp och Support

en: Options, options
sv_SE: Alternativ, alternativ

en: Private
sv_SE: Privat

en: Taxonomies
sv_SE: Taxonomier

en: 404 Page
sv_SE: 404-sida

en: Search Results
sv_SE: Sökresultat

en: Front Page
sv_SE: Startsida

en: Static Pages
sv_SE: Statiska sidor

en: Blog Page
sv_SE: Blgsidan

en: %s Archives
sv_SE: %s Arkiv

en: Post Types
sv_SE: Posttyper

en: Languages
sv_SE: Språk

en: Page Templates
sv_SE: Sidmallar

en: Date Archives
sv_SE: Datumarkiv

en: Dates
sv_SE: Datum

en: bbPress User Profiles
sv_SE: bilresa användarprofil

en: Authors
sv_SE: Författare

en: No results found.
sv_SE: Inget hittades.

en: Or
sv_SE: Eller

en: Save
sv_SE: Spara

en: Unauthorized request
sv_SE: Ej auktoriserad förfrågan

en: Condition Group
sv_SE: Villkorsgrupp

en: Filter Sidebars
sv_SE: Filtrera sidofälten

en: Translate the plugin into your language
sv_SE: Översätt tillägget till ditt språk.

en: Order
sv_SE: Ordning

en: Get Support
sv_SE: Få support

en: More Information
sv_SE: Mer information

en: Each created condition group describe some specific content (conditions) that the current sidebar should be displayed with.
sv_SE: Varje ny skapad villkorsgrupp beskriver visst särskilt innehåll (villkoren) som nuvarande sidofält bör visas ihop med.

en: Condition Groups
sv_SE: Villkorsgrupper

en: Options
sv_SE: Innehåll

en: Manage Widgets
sv_SE: Hantera widgets

en: Please update Host Sidebar
sv_SE: Uppdatera det ursprungliga sidofältet

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
sv_SE: l Y-m-d G:i

en: Sidebar scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sv_SE: Sidofält schemalagd till: <strong>%1$s</strong>.

en: Sidebar updated.
sv_SE: Sidofält uppdaterat.

en: Manage widgets
sv_SE: Hantera widgets

en: No content. Please add at least one condition group to make the sidebar content aware.
sv_SE: Inget innehåll. Lägg till åtminstone en villkorsgrupp för att göra sidofältet innehållskopplat.

en: No sidebars found in Trash
sv_SE: Inga sidofält hittades i papperskorgen

en: No sidebars found
sv_SE: Inga sidofält hittades

en: Search Sidebars
sv_SE: Sök i sidofält

en: View Sidebar
sv_SE: Visa sidofält

en: All Sidebars
sv_SE: Alla sidofält

en: New Sidebar
sv_SE: Nytt sidofält

en: Edit Sidebar
sv_SE: Redigera sidofält

en: Add New Sidebar
sv_SE: Lägga till nytt sidofält

[ctx: sidebar]
en: Add New
sv_SE: Lägg till ny

en: Sidebar
sv_SE: Sidofält

en: Sidebars
sv_SE: Sidofält

en: Place sidebar on top or bottom of host when merging.
sv_SE: Placera sidofältet över eller nedanför det ursprungliga vid sammanslagning.

en: Bottom
sv_SE: Botten

en: Top
sv_SE: Toppen

en: Merge Position
sv_SE: Lägg ihop position

en: Replace host sidebar, merge with it or add sidebar manually.
sv_SE: Ersätt ursprungligt sidofält, lägg ihop med det eller lägg till sidofältet msnuellt

en: Forced replace
sv_SE: Tvingande ersätta

en: Merge
sv_SE: Lägg ihop

en: Replace
sv_SE: Ersätta
