Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to sr_RS translation catalogue (47 entries)

en: Save Changes
sr_RS: Sačuvajte promene

en: All Templates
sr_RS: Svi šabloni

en: Taxonomies
sr_RS: Taksonomije

en: 404 Page
sr_RS: 404 stranica

en: Search Results
sr_RS: Rezultati pretrage

en: Front Page
sr_RS: Prva stranica

en: Static Pages
sr_RS: Statičke stranice

en: Post Types
sr_RS: Vrste posta

en: Languages
sr_RS: Jezici

en: Page Templates
sr_RS: Šabloni stranice

en: bbPress User Profiles
sr_RS: bbPress korisnički profili

en: Authors
sr_RS: Autori

en: No results found.
sr_RS: Rezultati nisu pronađeni.

en: Save
sr_RS: Sačuvaj

en: Unauthorized request
sr_RS: Neovlašćeni zahtev

en: Condition Group
sr_RS: Grupa uslova

en: Translate the plugin into your language
sr_RS: Prevedite plugin na svoj jezik

en: Get Support
sr_RS: Podrška

en: More Information
sr_RS: Više informacija

en: Each created condition group describe some specific content (conditions) that the current sidebar should be displayed with.
sr_RS: Svaki kreirani uslov grupe opisuje specifičan sadržaj (uslove) sa kojima treba prikazati tekući bočni meni.

en: Condition Groups
sr_RS: Grupe uslova

en: Options
sr_RS: Opcije

en: Manage Widgets
sr_RS: Upravljaj widget-ima

en: Please update Host Sidebar
sr_RS: Molimo vas, ažurirajte bočni meni hosta.

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
sr_RS: j M, Y @ H:i

en: Sidebar scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sr_RS: Bočni meni planiran za: <strong>%1$s</strong>.

en: Sidebar updated.
sr_RS: Bočni meni ažuriran

en: Manage widgets
sr_RS: Upravljaj widget-ima

en: No content. Please add at least one condition group to make the sidebar content aware.
sr_RS: Nema sadržaja. Dodajte bar jednu grupu uslova da bi se bočni meni uskladio sa sadržajem.

en: No sidebars found in Trash
sr_RS: Bočni meniji nisu pronađeni u korpi za otpatke

en: No sidebars found
sr_RS: Nisu pronađeno bočni meniji

en: Search Sidebars
sr_RS: Pretraži bočne menije

en: View Sidebar
sr_RS: Pregledaj bočni meni

en: All Sidebars
sr_RS: Svi bočni meniji

en: New Sidebar
sr_RS: Novi bočni meni

en: Edit Sidebar
sr_RS: Uredi bočni meni

en: Add New Sidebar
sr_RS: Dodaj novi bočni meni

[ctx: sidebar]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novi

en: Sidebar
sr_RS: Bočni meni

en: Sidebars
sr_RS: Bočni meniji

en: Place sidebar on top or bottom of host when merging.
sr_RS: Smesti bočni meni na vrh ili na kraj prilikom spajanja

en: Bottom
sr_RS: Dno

en: Top
sr_RS: Vrh

en: Replace host sidebar, merge with it or add sidebar manually.
sr_RS: Zameni postojeći bočni meni, spoji ga sa bočnim menijem ili manualno dodaj bočni meni.

en: Forced replace
sr_RS: Zameni prinudno

en: Merge
sr_RS: Spoji

en: Replace
sr_RS: Zameni
