Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Next
sk: Ďalšie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Taxonomies
sk: Taxonomie

en: 404 Page
sk: 404 Stranka

en: Search Results
sk: Vysledky hladania

en: Front Page
sk: Predna strana

en: Static Pages
sk: Staticke stranky

en: Post Types
sk: Prispevok typy

en: Languages
sk: Jazyky

en: Page Templates
sk: Stranky sablony

en: bbPress User Profiles
sk: bbPress pouzivatelske profily

en: Authors
sk: Autori

en: Save
sk: Uložiť

en: Order
sk: Zoradenie

en: Get Support
sk: Získať podporu

en: More Information
sk: Ďalšie informácie

en: Options
sk: Moznosti

note: #-#-#-#-#  tmp-content-aware-sidebars.pot (Content Aware Sidebars 3.5.2) #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Content Aware Sidebars
sk: Obsah vedomi Sidebars

en: Manage Widgets
sk: Spravovat widgety

en: Widgets
sk: Widgety

en: Please update Host Sidebar
sk: Prosim aktualizujte hostitela Sidebar

en: Sidebar updated.
sk: Sidebar aktualizovane.

en: No sidebars found in Trash
sk: Ziadne sidebars, nachadza v kosi

en: No sidebars found
sk: C sidebars nasiel

en: Search Sidebars
sk: Hladat Sidebars

en: View Sidebar
sk: Zobrazit bocny panel

en: All Sidebars
sk: Vsetci postranne

en: New Sidebar
sk: Novy bocny panel

en: Edit Sidebar
sk: Upravit Sidebar

en: Add New Sidebar
sk: Pridat novy bocny panel

[ctx: sidebar]
en: Add New
sk: Pridat nove

en: Sidebar
sk: Bocny panel

en: Sidebars
sk: Bocne panely

en: Place sidebar on top or bottom of host when merging.
sk: Miesto sidebar na hornej alebo dolnej casti hostitela pri zlucovani.

en: Bottom
sk: Dno

en: Replace host sidebar, merge with it or add sidebar manually.
sk: Nahradit hostitela sidebar, zlucit s nim alebo manualne pridat sidebar.

en: Merge
sk: Zlucit

en: Replace
sk: Nahradit
