Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Save Changes
lt: Įrašyti Pakeitimus

en: Select Content Type
lt: Pasirinkite Turinio tipą

en: Close
lt: Uždaryti

en: Taxonomies
lt: Taksonomijos

en: 404 Page
lt: 404 Puslapis

en: Search Results
lt: Paieškos Rezultatai

en: Front Page
lt: Titulinis Puslapis

en: Static Pages
lt: Statiniai Puslapiai

en: Post Types
lt: Įrašų Tipus

en: Languages
lt: Kalbas

en: Page Templates
lt: Puslapių Ruošinius

en: bbPress User Profiles
lt: bbPress Vartotojų Profilius

en: Authors
lt: Autorius

en: Order
lt: Užsakymas

en: Options
lt: Parinktys

en: Manage Widgets
lt: Tvarkyti Valdiklius

en: Please update Host Sidebar
lt: Prašome atnaujinti Serverio Šoninę Juostą

en: Sidebar updated.
lt: Šoninė juosta atnaujinta.

en: No sidebars found in Trash
lt: Šiukšlėse nerasta jokių šoninių juostų

en: No sidebars found
lt: Šoninių juostų nerasta

en: Search Sidebars
lt: Ieškoti Šoninių Juostų

en: View Sidebar
lt: Peržiūrėti Šoninę Juostą

en: All Sidebars
lt: Visos Šoninės Juostos

en: New Sidebar
lt: Nauja Šoninė Juosta

en: Edit Sidebar
lt: Redaguoti Šoninę Juostą

en: Add New Sidebar
lt: Pridėti Naują Šoninę Juostą

[ctx: sidebar]
en: Add New
lt: Pridėti Naują [ šoninę juostą ]

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Sidebars
lt: Šoninės juostos

en: Place sidebar on top or bottom of host when merging.
lt: Patalpinti šoninę serverio juostą viršuje arba apačioje kuomet suliejama.

en: Bottom
lt: Apačia

en: Top
lt: Viršus

en: Replace host sidebar, merge with it or add sidebar manually.
lt: Pakeisti serverio šoninę juostą, sulieti ją ar pridėti šoninę juostą rankiniu būdu

en: Merge
lt: Sulieti

en: Replace
lt: Pakeisti
