Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to hr translation catalogue (111 entries)

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Undo
hr: Poništi

note: translators: %s: search keywords
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
hr: Rezultati pretrage za &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
hr: Trajno obriši &#8220;%s&#8221;

[ctx: verb]
en: Trash
hr: Smeće

note: translators: %s: post title
en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
hr: Premjesti &#8220;%s&#8221; u smeće

note: translators: %s: post title
en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
hr: Vrati &#8220;%s&#8221;iz smeća

note: translators: %s: sidebar title
en: Edit &#8220;%s&#8221;
hr: Uredi &#8220;%s&#8221;

en: Missed schedule
hr: Propušteni rok

note: translators: Sidebar status date and time format, see http://php.net/date
en: Y/m/d g:i:s a
hr: d.m.Y. H:i:s

note: translators: Sidebar status date format, see http://php.net/date
en: Y/m/d
hr: j.n.Y.

en: %s is currently editing
hr: %s trenutno uređuje.

note: translators: %s: post title
en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
hr: &#8220;%s&#8221; (Uredi)

en: Select %s
hr: Odaberi %s

[ctx: column name]
en: Title
hr: Naslov

en: Empty Trash
hr: Obriši smeće

en: Restore
hr: Vraćanje

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Neaktivan <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Neaktivno <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Neaktivnih <span class="count">(%s)</span>

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Aktivan <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Aktivna <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Aktivnih <span class="count">(%s)</span>

en: F j, Y
hr: j. F Y.

en: Enter title here
hr: Ovdje unesite naslov

en: Error in deleting.
hr: Greška pri brisanju.

en: Error in restoring from Trash.
hr: Greška pri vraćanju iz Smeća.

en: Error in moving to Trash.
hr: Greška pri premještanju u Smeće.

en: Advanced
hr: Napredno

en: (no title)
hr: (bez naslova)

en: Previous
hr: Prethodno

en: Collapse
hr: Zatvori

en: Default
hr: Izvorno

en: Author
hr: Autor

en: Deactivate
hr: Deaktiviraj

en: Activate
hr: Aktiviraj

en: Revisions
hr: Revizije

en: All Users
hr: Svi korisnici

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Schedule
hr: Tempiraj

en: Move to Trash
hr: Premjesti u smeće

en: Delete Permanently
hr: Trajno izbrisati

en: Browse revisions
hr: Pregledaj revizije

[ctx: revisions]
en: Browse
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Publish
hr: Objavi

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Next
hr: Sljedeće

en: Close
hr: Zatvori

en: That's it! Now you can start creating sidebars and display them on your own conditions.
    
    If you need more help, click on the "Help" tab here.
hr: To je to! Sada možete početi kreirati bočne trake i prikazati ih po svojim uvjetima.
    
    Ukoliko trebate opsežniju pomoč, kliknite na "Pomoć" tabulator ovdje.

en: Help and Support
hr: Pomoć i podrška

en: Options, options
hr: Opcije, opcije

en: Get Started
hr: Započnite

en: Scheduled
hr: Tempirano

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Draft
hr: Skica

en: Private
hr: Privatno

en: Password protected
hr: Zaštićeno lozinkom

en: Taxonomies
hr: Taksonomije

en: 404 Page
hr: 404 stranica

en: Search Results
hr: Rezultati pretrage

en: Front Page
hr: Početna stranica

en: Static Pages
hr: Statične stranice

en: Blog Page
hr: Blog stranica

en: %s Archives
hr: %s arhiva

en: Post Types
hr: Tipovi objava

en: Languages
hr: Jezici

en: Page Templates
hr: Predlošci stranice

en: Date Archives
hr: Datum arhiva

en: Dates
hr: Datumi

en: bbPress User Profiles
hr: bbPress korisnički profili

en: Authors
hr: Autori

en: Target all but this context
hr: Naciljaj sve osim ovog konteksta

en: No results found.
hr: Nije pronađen nijedan rezultat.

en: Or
hr: Ili

en: Save
hr: Spremi

en: Unauthorized request
hr: Nedozvoljeni zahtjev

en: Condition Group
hr: Grupa uvjeta

en: Filter Sidebars
hr: Filtriraj bočne trake

en: Translate the plugin into your language
hr: Prevedi ovaj plugin na svoj jezik

en: Order
hr: Poredak

en: Get Support
hr: Traži podršku

en: More Information
hr: Više informacija

en: Each created condition group describe some specific content (conditions) that the current sidebar should be displayed with.
hr: Svaka kreirana uvjetna grupa opisuje neke specifične sadržaje (uvjete) kojim bi  trenutna bočna traka trebala biti ispunjena.

en: Condition Groups
hr: Uvjetne grupe

en: Options
hr: Opcije

en: Manage Widgets
hr: Upravljanje widgetima

en: Widgets
hr: Widgeti

en: Please update Host Sidebar
hr: Molim ažurirajte bočnu traku hosta.

en: Sidebar scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
hr: Bočna traka na rasporedu za: <strong>%1$s</strong>.

en: Sidebar updated.
hr: Bočna traka ažurirana.

en: Manage widgets
hr: Upravljanje widgetima

en: No content. Please add at least one condition group to make the sidebar content aware.
hr: Bez sadržaja. Molim dodajte barem jednu uvjetnu grupu kako bi učinili bočnu traku sadržajno svjesnom.

en: No sidebars found in Trash
hr: Nema nađenih bočnih traka u smeću

en: No sidebars found
hr: Nisu nađene bočne trake

en: Search Sidebars
hr: Pretraži bočne trake

en: View Sidebar
hr: Pregled bočnih traka

en: All Sidebars
hr: Sve bočne trake

en: New Sidebar
hr: Nova bočna traka

en: Edit Sidebar
hr: Uredi bočnu traku

en: Add New Sidebar
hr: Dodaj novu bočnu traku

[ctx: sidebar]
en: Add New
hr: Dodaj novu

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Sidebars
hr: Bočne trake

en: Place sidebar on top or bottom of host when merging.
hr: Smjesti bočnu traku na vrh ili dno hosta prilikom spajanja.

en: Bottom
hr: Dno

en: Top
hr: Vrh

en: Merge Position
hr: Spoji poziciju

en: Replace host sidebar, merge with it or add sidebar manually.
hr: Zamijeni bočnu traku hosta, spoji se sa njom ili dodaj bočnu traku ručno.

en: Forced replace
hr: Prisilna zamjena

en: Merge
hr: Spoji

en: Replace
hr: Zamijeni

en: Archives
hr: Arhiva

en: Singulars
hr: Jednina

en: FAQ
hr: ČPP
