Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Save Changes
fi: Tallenna valinnat

en: Next
fi: Seuraava

en: Close
fi: Sulje

en: Scheduled
fi: Ajastettu

[ctx: post state]
note: translators: post state
en: Pending
fi: Odottaa

en: Draft
fi: Luonnos

en: Taxonomies
fi: Luokittelut

en: 404 Page
fi: 404 Sivu

en: Search Results
fi: Hakutulokset

en: Front Page
fi: Etusivu

en: Post Types
fi: Artikkelien lajit

en: Languages
fi: Kielet

en: No results found.
fi: Ei hakutuloksia.

en: Or
fi: Tai

en: Save
fi: Tallenna

en: Order
fi: Järjestys

en: Get Support
fi: Tuki

en: More Information
fi: Lisätietoa

en: Options
fi: Asetukset

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
fi: j.n.Y @ G:i

en: Sidebar updated.
fi: Sivupalkki päivitetty.

en: No sidebars found in Trash
fi: Ei sivupalkkeja roskakorissa

en: No sidebars found
fi: Sivupalkkeja ei löytynyt

en: Search Sidebars
fi: Hae sivupalkeista

en: View Sidebar
fi: Näytä sivupalkki

en: All Sidebars
fi: Kaikki sivupalkit

en: New Sidebar
fi: Uusi sivupalkki

en: Edit Sidebar
fi: Muokkaa sivupalkkia

en: Add New Sidebar
fi: Lisää uusi sivupalkki

[ctx: sidebar]
en: Add New
fi: Lisää uusi

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Sidebars
fi: Sivupalkit

en: Bottom
fi: Ala

en: Top
fi: Ylä

en: Merge
fi: Yhdistä

en: Replace
fi: Korvaa

en: FAQ
fi: UKK
