Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to fa translation catalogue (48 entries)

en: Save Changes
fa: ذخیره ی تنظیمات

en: Conditional Logic
fa: منطق شرطی

en: Next
fa: بعدی

en: Close
fa: بسته

en: Help and Support
fa: کمک و ‍شتیبانی

en: Options, options
fa: تنظیمات

en: 404 Page
fa: صفحه خطای 404

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Front Page
fa: صفحه اصلی

en: Static Pages
fa: صفحات ثابت

en: Blog Page
fa: صفحه وبلاگ

en: %s Archives
fa: %s بایگانی

en: Post Types
fa: نوع ارسال

en: Languages
fa: زبان

en: Page Templates
fa: قالب‌بندی صفحه

en: Date Archives
fa: تاریخ بایگانی

en: Dates
fa: تاریخ

en: bbPress User Profiles
fa: پروفایل کاربران bbPress

en: Authors
fa: نویسندگان

en: No results found.
fa: نتیجه‌ای حاصل نشد.

en: Or
fa: یا

en: Save
fa: ذخیره

en: Unauthorized request
fa: درخواست غیر مجاز

en: Translate the plugin into your language
fa: ترجمه این پلاگین به زبان شما

en: Order
fa: سفارش

en: Get Support
fa: تقاضای پشتیبانی

en: More Information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Options
fa: تنظیمات

en: Manage Widgets
fa: مدیریت ابزارک‌ها

en: Widgets
fa: ابزارک‌ها

en: Sidebar updated.
fa: سایدبار بروزرسانی شد.

en: Manage widgets
fa: مدیریت ابزارک ها

en: No sidebars found in Trash
fa: هیچ سایدباری درون سطل زباله پیدا نشد

en: No sidebars found
fa: هیچ سایدباری پیدا نشد

en: Search Sidebars
fa: جستجوی سایدبارها

en: View Sidebar
fa: نمایش سایدبارها

en: All Sidebars
fa: همه سایدبارها

en: New Sidebar
fa: سایدبار تازه

en: Edit Sidebar
fa: ویرایش سایدبار

en: Add New Sidebar
fa: افزودن سایدبار تازه

[ctx: sidebar]
en: Add New
fa: افزودن تازه

en: Sidebar
fa: سایدبار

en: Sidebars
fa: سایدبارها

en: Bottom
fa: پایین

en: Top
fa: بالا

en: Merge
fa: ترکیب

en: Replace
fa: جایگزین

en: FAQ
fa: پرسش و پاسخ
