Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to et_EE translation catalogue (93 entries)

en: Documentation
et_EE: Dokumentatsioon

en: Undo
et_EE: Võta tagasi

note: translators: %s: search keywords
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
et_EE: Otsingu &#8220;%s&#8221; tulemused

note: translators: %s: post title
en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
et_EE: Kustuta &#8220;%s&#8221; jäädavalt

[ctx: verb]
en: Trash
et_EE: Prügikasti

note: translators: %s: post title
en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
et_EE: Saada &#8220;%s&#8221; prügikasti

note: translators: %s: post title
en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
et_EE: Taasta &#8220;%s&#8221; prügikastist

note: translators: %s: sidebar title
en: Edit &#8220;%s&#8221;
et_EE: Muuda &#8220;%s&#8221;

en: Missed schedule
et_EE: Tähtaeg möödas

note: translators: Sidebar status date and time format, see http://php.net/date
en: Y/m/d g:i:s a
et_EE: d.m.Y H:i:s

en: %s is currently editing
et_EE: %s hetkel muudab

note: translators: %s: post title
en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
et_EE: &#8220;%s&#8221; (muuda)

en: Select %s
et_EE: Vali %s

[ctx: column name]
en: Title
et_EE: Pealkiri

en: Empty Trash
et_EE: Tühjenda prügikast

en: Restore
et_EE: Taasta

en: Status
et_EE: Olek

en: Enter title here
et_EE: Sisesta siia pealkiri

en: Error in deleting.
et_EE: Viga kustutamisel.

en: Error in restoring from Trash.
et_EE: Viga taastamisel.

en: Error in moving to Trash.
et_EE: Viga prügikasti saatmisel.

en: (no title)
et_EE: (pealkiri puudub)

en: Previous
et_EE: Eelmine

en: Collapse
et_EE: Peida

en: Default
et_EE: Vaikimisi

en: Author
et_EE: Autor

en: Deactivate
et_EE: Lülita välja

en: All Users
et_EE: Kõik kasutajad

en: Update
et_EE: Uuenda

en: Move to Trash
et_EE: Saada prügikasti

en: Delete Permanently
et_EE: Kustuta jäädavalt

en: Status:
et_EE: Olek:

en: Save Changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: Next
et_EE: Järgmine

en: Close
et_EE: Sulge

en: Help and Support
et_EE: Abi ja tugi

en: Options, options
et_EE: Valikud, valikud

en: Get Started
et_EE: Alustamine

en: Sticky
et_EE: Kinnistatud

en: Draft
et_EE: Mustand

en: Private
et_EE: Privaatne

en: Password protected
et_EE: Parooliga kaitstud

en: Taxonomies
et_EE: Taksonoomiad

en: 404 Page
et_EE: 404 leht

en: Search Results
et_EE: Otsingutulemused

en: Front Page
et_EE: Esileht

en: Static Pages
et_EE: Staatilised lehed

en: Blog Page
et_EE: Blogi leht

en: %s Archives
et_EE: %s arhiivid

en: Post Types
et_EE: Postitüübid

en: Languages
et_EE: Keeled

en: Page Templates
et_EE: Lehtede mallid

en: Date Archives
et_EE: Kuupäevade arhiivid

en: Dates
et_EE: Kuupäevad

en: bbPress User Profiles
et_EE: bbPress kasutajaprofiilid

en: Authors
et_EE: Autorid

en: Target all but this context
et_EE: Kehtib kõigis kontekstides peale selle

en: No results found.
et_EE: Tulemusi pole.

en: Or
et_EE: Või

en: Save
et_EE: Salvesta

en: Unauthorized request
et_EE: Autoriseerimata päring

en: Condition Group
et_EE: Tingimuste grupp

en: Filter Sidebars
et_EE: Filtreeri küljepaane

en: Translate the plugin into your language
et_EE: Tõlgi see plugin enda keelde

en: Order
et_EE: Järjekord

en: Get Support
et_EE: Leia abi

en: More Information
et_EE: Rohkem infot

en: Condition Groups
et_EE: Tingimuste grupid

en: Options
et_EE: Valikud

en: Manage Widgets
et_EE: Halda mooduleid

en: Widgets
et_EE: Moodulid

en: Sidebar updated.
et_EE: Küljepaan uuendatud.

en: Manage widgets
et_EE: Halda mooduleid

en: No sidebars found in Trash
et_EE: Prügi hulgast küljepaane ei leitud

en: No sidebars found
et_EE: Küljepaane ei leitud

en: Search Sidebars
et_EE: Otsi küljepaanidest

en: View Sidebar
et_EE: Vaata küljepaani

en: All Sidebars
et_EE: Kõik küljepaanid

en: New Sidebar
et_EE: Uus küljepaan

en: Edit Sidebar
et_EE: Muuda küljepaani

en: Add New Sidebar
et_EE: Lisa uus küljepaan

[ctx: sidebar]
en: Add New
et_EE: Lisa uus

en: Sidebar
et_EE: Küljepaan

en: Sidebars
et_EE: Küljepaanid

en: Bottom
et_EE: All

en: Top
et_EE: Üleval

en: Merge Position
et_EE: Ühenda asukohad

en: Forced replace
et_EE: Vägisi asendamine

en: Merge
et_EE: Ühenda

en: Replace
et_EE: Asenda

en: Archives
et_EE: Arhiivid

en: Singulars
et_EE: Üksikud

en: FAQ
et_EE: KKK
