Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to el_GR translation catalogue (51 entries)

en: Save Changes
el_GR: Αποθηκεύσετε τις Αλλαγές

en: Next
el_GR: Επόμενο

en: Close
el_GR: Κλείσιμο

en: Help and Support
el_GR: Βοήθεια και Υποστήριξη

en: Options, options
el_GR: Επιλογές, επιλογές

en: Taxonomies
el_GR: Ταξινομίες

en: 404 Page
el_GR: Σελίδα 404

en: Search Results
el_GR: Αποτελέσματα Αναζήτησης

en: Front Page
el_GR: Αρχική Σελίδα

en: Static Pages
el_GR: Στατικές Σελίδες

en: Blog Page
el_GR: Σελίδα Blog

en: %s Archives
el_GR: %s Αρχεία

en: Languages
el_GR: Γλώσσες

en: Date Archives
el_GR: Αρχεία Ημέρας

en: Dates
el_GR: Ημερομηνίες

en: Authors
el_GR: Συντάκτες

en: Target all but this context
el_GR: Στόχευση όλων εκτός από αυτό το περιεχόμενο

en: No results found.
el_GR: Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα

en: Or
el_GR: Ή

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Unauthorized request
el_GR: Μη εξουσιοδοτημένο αίτημα

en: Filter Sidebars
el_GR: Φίλτρο Sidebars

en: Translate the plugin into your language
el_GR: Μεταφράστε το plugin στη γλώσσα σας

en: Order
el_GR: Υπόλοιπα

en: Get Support
el_GR: Ζητήστε βοήθεια

en: More Information
el_GR: Περισσότερες πληροφορίες

en: Each created condition group describe some specific content (conditions) that the current sidebar should be displayed with.
el_GR: Κάθε νέο Condition group που δημιουργείτε χρησιμεύει στο να ορίζετε τις τοποθεσίες (προΰποθέσεις) που θα εμφανίζεται το παρόν sidebar.

en: Options
el_GR: Επιλογές

en: Manage Widgets
el_GR: Διαχείριση Widgets

en: Please update Host Sidebar
el_GR: Παρακαλούμε, ενημερώστε το Host Sidebar

en: Sidebar scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
el_GR: Το Sidebar έχει προγραμματιστεί για: <strong>%1$s</strong>.

en: Sidebar updated.
el_GR: To sidebar ενημερώθηκε

en: Manage widgets
el_GR: Διαχείριση widgets

en: No content. Please add at least one condition group to make the sidebar content aware.
el_GR: Δεν υπάρχει περιεχόμενο. Παρακαλούμε, εισάγετε τουλάχιστον ένα γκρουπ, ώστε να κάνετε το sidebar content aware.

en: No sidebars found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκαν sidebar στο Καλάθι Απορριμάτων

en: No sidebars found
el_GR: Δεν βρέθηκαν sidebar

en: Search Sidebars
el_GR: Αναζήτηση sidebar

en: View Sidebar
el_GR: Προβολή sidebar

en: All Sidebars
el_GR: Όλα τα sidebar

en: New Sidebar
el_GR: Νέο sidebar

en: Edit Sidebar
el_GR: Επεξεργασία sidebar

en: Add New Sidebar
el_GR: Προσθήκη νέου sidebar

[ctx: sidebar]
en: Add New
el_GR: Προσθήκη νέου

en: Place sidebar on top or bottom of host when merging.
el_GR: Τοποθετήστε το Sidebar στην Κορυφή ή στη Βάση όταν κάνετε συγχώνευση.

en: Bottom
el_GR: Βάση (bottom)

en: Top
el_GR: Κορυφή (Top)

en: Merge Position
el_GR: Συγχώνευση θέσης

en: Forced replace
el_GR: Υποχρεωτική αντικατάσταση

en: Merge
el_GR: Συγχώνευση

en: Replace
el_GR: Αντικατάσταση

en: FAQ
el_GR: Συχνές Ερωτήσεις
