Plugins - Content Aware Sidebars - Widget Area Control - Development (trunk) - en to bg translation catalogue (62 entries)

en: Save Changes
bg: Запазване на Промените

en: Next
bg: Следващ

en: Close
bg: Затваряне

en: That's it! Now you can start creating sidebars and display them on your own conditions.
    
    If you need more help, click on the "Help" tab here.
bg: Това е! Сега можете да започнете да създавате сайдбарс и да ги показвате при Вашите условия.
    
    Ако имате нужда от повече помощ, кликнете върху таба "Помощ" тук.

en: Help and Support
bg: Помощ и поддръжка

en: Options, options
bg: Опции, опции

en: Taxonomies
bg: Таксономии

en: 404 Page
bg: 404 Страница

en: Search Results
bg: Резултати от търсенето

en: Front Page
bg: Начална страница

en: Static Pages
bg: Статични страници

en: Blog Page
bg: Блог страница

en: %s Archives
bg: %s Архиви

en: Post Types
bg: Видове публикации

en: Languages
bg: Езици

en: Page Templates
bg: Темплейти за страници

en: Date Archives
bg: Архив на дати

en: Dates
bg: Дати

en: bbPress User Profiles
bg: Потребителски профили в bbPress

en: Authors
bg: Автори

en: Target all but this context
bg: Насочване към всичко, освен този контекст

en: No results found.
bg: Няма намерени резултати

en: Or
bg: Или

en: Save
bg: Запазване

en: Unauthorized request
bg: Неоторизирана молба

en: Condition Group
bg: Условна група

en: Filter Sidebars
bg: Филтър на сайдбарс

en: Translate the plugin into your language
bg: Преведете разширението на своя език

en: Order
bg: Поръчка

en: Get Support
bg: Обърнете се към Поддръжка

en: More Information
bg: Повече информация

en: Each created condition group describe some specific content (conditions) that the current sidebar should be displayed with.
bg: Всяка създадена условна група описва дадено определено съдържание (условия), което би трябвало да се съдържа в настоящия сайдбар.

en: Condition Groups
bg: Условни групи

en: Options
bg: Настройки

note: #-#-#-#-#  tmp-content-aware-sidebars.pot (Content Aware Sidebars 3.5.2) #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Content Aware Sidebars
bg: Сайдбарс спрямо съдържанието

en: Manage Widgets
bg: Управление на джаджи

en: Widgets
bg: Джаджи

en: Please update Host Sidebar
bg: Моля, обновете хост сайдбар.

en: Sidebar scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
bg: Сайдбар планиран за: <strong>%1$s</strong>.

en: Sidebar updated.
bg: Сайдбар обновен.

en: Manage widgets
bg: Управление на джаджи

en: No content. Please add at least one condition group to make the sidebar content aware.
bg: Няма съдържание. Моля, добавете поне една условна група, за да направите сайдбара зависим от съдържанието.

en: No sidebars found in Trash
bg: Няма намерени сайдбарс в Кошчето

en: No sidebars found
bg: Няма намерени сайдбарс

en: Search Sidebars
bg: Търсене в сайдбарс

en: View Sidebar
bg: Преглед на сайдбар

en: All Sidebars
bg: Всички сайдбарс

en: New Sidebar
bg: Нов сайдбар

en: Edit Sidebar
bg: Промяна на сайдбар

en: Add New Sidebar
bg: Добавяне на нов сайдбар

[ctx: sidebar]
en: Add New
bg: Добавяне на нов

en: Sidebar
bg: Сайдбар

en: Sidebars
bg: Сайдбарс

en: Place sidebar on top or bottom of host when merging.
bg: Слагане на сайдбар горе или долу на хоста при сливане

en: Bottom
bg: Долу

en: Top
bg: Горе

en: Merge Position
bg: Сливане на позиция

en: Replace host sidebar, merge with it or add sidebar manually.
bg: Замяна на хост сайдбар, сливане с него или ръчно добавяне на сайдбар

en: Forced replace
bg: Замяна насила

en: Merge
bg: Сливане

en: Replace
bg: Замяна

en: FAQ
bg: ЧЗВ
